Продавець Sharks-интернет магазин! розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
153 відгуків
Sharks
Контакти
Sharks-интернет магазин!Светлана,Екатерина,
Харків, Україна
+380 (67) 111-31-03
+380 (50) 518-77-19
+380 (97) 549-34-77
0505187719
+380 (67) 111-31-03
+380 (50) 518-77-19
+380 (97) 549-34-77

Що потрібно знати при виборі змішувача!

Що потрібно знати при виборі змішувача!

Як вибрати змішувач для води?


Змішувачі можуть бути окремо для умивальника, для душу і ванни. Навіть якщо у ванній кімнаті використовуються всі три види, всі вони повинні бути якщо не однієї серії і виробника, стилістично схожими. Найчастіше використовується три змішувача — окремі змішувачі для ванни, умивальника і душа. Розрізняються вони між собою довжиною виливу, наявністю у змішувача для ванни додатково виходу для душу і перемикачем душ-ванна. У малогабаритних ванних кімнатах зустрічається по старинці один змішувач для ванни і умивальника, який просто має дуже довгим виливом, забезпечений додатковим виходом для душу і перемикачем душ-ванна. Змішувач для умивальника може бути оснащений важелем для затикання отвори в раковині — це західне віяння, яке дозволяє економити дорогу воду.

Змішувачі для води – і їх відмінності.


Істотною відмінністю у всіх змішувачів є кількість вентилів, їх може бути один або два. Змішувачі з двома вентилями нам більш звичні, а багатьом здаються застарілим варіантом. Однак у таких змішувачів є незаперечні переваги. Наприклад, підводка окремо гарячої води і окремо холодної дозволяє заощадити воду, та й ремонт такого обладнання значно простіше. Адже при ремонті двухвентильного змішувача досить замінити лише один вентиль або прокладку на одному вентилі. Про конструкції таких змішувачів слід знати те, що вони мають прокладку або гумову, або керамічну. Кераміка відрізняється міцністю, однак може бути чутлива до піску і хімії, які присутні в нашій воді. Гума більш стійка, однак сама по собі менш надійна.
Якщо в будинку стоїть газова колонка, у ванній рекомендується встановлювати тільки двохвентильні змішувачі для того, щоб напір гарячої води, від якого залежить вогонь у колонці, був максимальний.
Нарешті, багатьох може збентежити дизайн. Деякі, наприклад, вважають, що змішувачі з двома вентилями вже морально застаріли і безнадійно вийшли з моди. Це не так — сьогодні всі світові виробники сантехніки пропонують однакову кількість колекцій як одноважільних, так і двохвентильних змішувачів і мода тільки на ті або інші в минулому.

Як вибрати змішувач для кухні?


Сьогодні модно те, що зручно господареві. Та й стилістично можна знайти двохвентильні змішувачі для кухні в мінімалізм або хай-теке або одновентильный у модерні або арт-деко.
Одновентильные змішувачі у наших квартирах більш часті гості. Явна перевага їх у тому, що одного разу, піднявши важіль і вибравши правильний тиск і температурний режим, можна користуватися ним протягом тижнів. Вибране положення дозволяє надалі відкривати його одним пальцем, що дуже зручно, якщо руки, наприклад, в милі. Немає метушні з регулюванням води і відкручуванням вентилів. І ламаються такі змішувачі дещо рідше, зате в разі поломки обійтися заміною прокладки не вдасться — треба буде міняти весь змішувач. А це процедура не найдешевша... Так і вітчизняні сантехніки воліють мати справу зі звичним обладнанням, ніж з новим і не завжди легкий у монтажі. За ціною одноважільні змішувачі дещо перевищують двохвентильні.
До очевидних недоліків одноважільних "красенів" відноситься складність монтажу — самостійно краще не встановлювати, а доручити це завдання сантехнікам. Крім того, такий змішувач неекономний порівняно з двухвентильным, що актуально в квартирах, оснащених лічильниками.
Якщо говорити про конструкції одноважільних змішувачів, то слід знати: вони оснащені спеціальним шаром з отвором всередині. Коли вода відкрита — отвір припадає на шланг з водою, в закритому стані, відповідно, кулька повернутий закритою сферою. Коли кулька заклинює (від накипу, або з інших причин), доводиться міняти весь змішувач.
Одноважільний або двохвентильний — слід вибирати, керуючись як суто практичними міркуваннями, так і естетичними. Ясно одне — на такій дрібниці, як змішувач, економити не слід.
Ще одна конструктивна особливість змішувачів — кількість деталей, а саме — змішувачі можуть бути моноблоковими і двухчастными. Перші являють собою вилив, вилитий з однієї цілісної деталі. Як правило, це змішувачі, яким не страшні протікання, і вони встановлюються, як кажуть, на віки. Недолік такої конструкції в тому, що, коли не може бути дуже довгим і мобільним. Тобто закріплений в одному положенні без можливості повертати. Такі змішувачі не можуть використовуватися для душа та ванної одночасно.
Двочастинні змішувачі складаються з двох деталей — безпосередньо змішувача і виливу, який пригвинчується на різьбі. Зручність в тому, що вилив можна повертати майже на 180 градусів. Такі змішувачі використовують, як правило, для ванни і умивальника одночасно. "Підводний камінь" в тому, що між виливом змішувачем в місці їх поєднання може виникнути текти. Важливо, щоб кріплення, різьблення і прокладка були надійними.

 

 

 

Матеріали для змішувача

Серед матеріалів, з яких виготовляють змішувачі, найпоширенішими є хром, латунь і нержавіюча сталь. Можна зустріти змішувачі і з декількох сплавів. Крім того, зустрічаються змішувачі з одного матеріалу, з напиленням з іншого. Наприклад, латунний змішувач з нікелевим напиленням. Найбільш вдалі матеріали для змішувача - хром і нікель. Хром серед цих матеріалів самий екологічно чистий, він не викликає алергії і стійкий до агресивних речовин. Змішувачі латунні та з нержавійки більш примхливі, але і більш надійні.
Напилення у неякісних змішувачів швидко стирається, і змішувач поступово перетворюється в дуже неприємну річ. Слід зауважити, що за хромованою поверхнею догляд значно складніше, ніж за матовою — на ній видно дрібні плями від води, швидше проявляється накип і всі "принади" вітчизняної води. Матова поверхня менш примхлива, втім, багатьом може здатися і менш естетичною.

 

Монтаж змішувача


При монтажі будь-якого змішувача дуже важливо звернути увагу на сумісність самого змішувача і шлангів підводки. Так, вітчизняний змішувач рідко уживається з імпортними шлангами, а іноземні змішувачі краще встановлювати з іноземними ж шлангами і перехідниками. Багато виробників рекомендують ті чи інші шланги та допоміжне обладнання для своїх моделей.
До речі, термін життя змішувача залежить не тільки від дотримання правил монтажу, експлуатації, матеріалу, конструкції, але і від фільтрів, які краще встановити на вхідних отворах.

 

Виробники змішувачів.

Так, визнаними лідерами у виробництві якісних змішувачів є німці та італійці. Найбільш відомі марки HANSGROНE, HANSA, GUSTAVSBERG, GROHE, KERAMAG гарантують не тільки якість, але і вишуканий дизайн. Над концепцією змішувачів і їх якістю працюють цілі інститути, тому подібні змішувачі ніколи не підведуть. Втім, за якість і надійність доведеться платити: наприклад, середня вартість якісного німецького змішувача складає близько 350-400 грн. Слід зазначити і те, що ціна якісного змішувача залежить також від колекції. Так, останні колекції значно дорожче колекцій, наприклад, минулого чи позаминулого року.
Якістю відрізняється продукція і найближчих чехів, фінів, поляків. Вони також гарантують надійність своїх змішувачів. Серед основних брендів слід зазначити ORAS, LAUFEN, VIDIMO, JUKA. Оснастивши таким змішувачем свою ванну кімнату, ви забудете, що таке "тече кран". У той же час виробники відповідають не тільки за якість, але і за гарантійне обслуговування змішувачів. Що стосується сучасності, то над дизайном обладнання для ванних кімнат працюють провідні дизайнери, і такий змішувач завжди буде в моді.
Турецькі, російські, прибалтійські змішувачі хоч і не вирізняються такою надійністю, як перераховані, однак куплені в магазині з необхідною документацією, навряд чи підведуть. Втім, такі змішувачі не завжди тішать сучасністю і якістю дизайну, та й брязкальця у виробництві можна знайти. Під час вибору краще поцікавитися, як довго фірма-виробник" живе на ринку — якщо вона зовсім молода, то краще платити трохи дорожче, але купити товар більш відомої марки. Головний біль вітчизняного сантехнічного ринку — китайці. Всюдисхідні азійські пропонують дуже дешеві змішувачі, але водночас дуже неякісні. Нашого споживача вони приваблюють ціною і... дизайном, який копіює Європейці. В підсумку китайський змішувач через місяць починає текти, через два місяці з блискучого та ошатного він перетворюється на облізлий і непривабливий. У дешевших виробах неможливо використовувати сучасні технології та якісні матеріали. Ні про яку якість або гарантійне обслуговування йдеться, зазвичай, не йде... 
Нарешті, при виборі будь-якого обладнання, і, особливо сантехнічного — адже саме їм ми користуємося найбільше і на змішувачі припадає все навантаження, слід пам'ятати чудову прислів'я "Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі..."

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner